Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Cesmína a měsíc

    Položka č.: 282437

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:02

    litografie, 1971, 19 x 14,2 cm, sign. PD B.S. Urban, P.F.1971, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Pur…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Madona a Ježíšek

    Položka č.: 282438

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:04

    litografie, 1970, 13 x 13 cm, sign. PD B.S. Urban, P.F.1970, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purky…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Orientální mudrc

    Položka č.: 282439

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:06

    litografie, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Milada Marešová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Kecal

    Položka č.: 282440

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:08

    litografie, 15.5 x 9 cm, sign. PD Milada Marešová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hlavsa

    (1884-1936)

    Národní divadlo

    Položka č.: 282441

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:10

    lept, 11,3 x 9 cm, sign. PD Hlavsa, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Kočí

    (1880-1961)

    Senoseč

    Položka č.: 282442

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:12

    dřevoryt, 1944, 19,3 x 29,2 cm, sign. PD Jos.Kočí 1944, 10/30, zateklina podel levého okraje mimo tisk, nepatrná barevná skvrnka v tisku, podél pravého okraji je papír natržený, papír ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ženíška na Akademii v Praze, člen JUV, SVU Myslbek…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sabina Lenzová

    (2006)

    Žižkovská věž

    Položka č.: 282444

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:16

    lept, akvatinta, 2024, 14,4 x 12,2 cm, sign. PD Lenzová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pražský Hrad a Karlův most

    Položka č.: 282445

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:18

    lept, 23,3 x 23,2 cm, monogr. PD, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Ubrousek básníků

    Položka č.: 282446

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:20

    litografie, 13 x 10 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Thomson

    Raffaelle

    Položka č.: 246742

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:02

    mědirytina, 12 x 9,8 cm, značeno DU Engraved by J. Thomson from a Miniature copy of the original picture in the gallery at Florence, zašlý papír, na spodním okraji papír lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    William Shakespeare ( Ex Libris František Smažík)

    Položka č.: 246749

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:04

    litografie, 1964, 11,5 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 64, nepatrně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Castello D´Albertis

    Položka č.: 246795

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:06

    historická reprodukce, fotografie, 11,7 x 17 cm, polámané rohy, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Šlechtic

    Položka č.: 246846

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:08

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD J. L. Raab ges.; LD Fr. Pecht gez., zažloutlý papír, na okrajích papíru několik světlých a tmavších skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Karl Moor

    Položka č.: 246848

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:10

    mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD L. Sichling gest.; LD Fr. Pecht gez., zahnědlý papír, na papíře malé tmavší nebo světlejší skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Gefsterl

    Položka č.: 246849

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:12

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD H. Merz gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, levý horní roh papíru pokrčen a cca 1 cm natržen okraj mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Posselwhite

    Sir Joshua Reynolds

    Položka č.: 246867

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:14

    mědirytina, 13 x 10,5 cm, značeno DU Engraved by j. Posselwhite from a Piucture by himself in her Majestys Collection, papír místy mimo tisk zašpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Dudák

    Položka č.: 247049

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:16

    litografie, 15,5 x 8 cm, sign. DU Karel Toman, č. 33/100, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Panorama Moravskoslezských Beskyd

    Položka č.: 249213

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:18

    skládaná pohlednice, 14 x 26 cm, zadní strany čisté bez přípisu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    2 x pohlednice z Karlových Varů (Hotel Imperial, Lázně V.)

    Položka č.: 249214

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:20

    2 x pohlednice, oba pohledy vzadu popsány , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Sacres Buidge at Nikko / Cherry blossoms at Kameyama-park, Kyoto (2 pohledy)

    Položka č.: 249219

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:22

    tisk / kolorovaný tisk, 9 x 13,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Japonské slavnosti (pohled)

    Položka č.: 249222

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:24

    tisk, 9 x 13,3 cm, pohlednice je zezadu popsaná, pohlednice lehce zažloutlá, PH v rohu lehce pokrčen papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Nova a Vetera

    Položka č.: 249237

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:26

    dřevoryt, 8,5 x 8 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Poutník

    Položka č.: 249238

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:28

    dřevoryt, 5,7 x 3,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Skála

    Na louce

    Položka č.: 249251

    Vyvolávací cena: 420 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:30

    tempera, papír, 1947, 23,3 x 33,5 cm, sign. PD K. Skála, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 420 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vyleťalová

    (1944)

    Obrazy, kresby, plakáty, Olomouc 91

    Položka č.: 249525

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:32

    tisk, plakát, 1991, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium u A. Kybala, poté žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Emler

    (1912-1992)

    Pohled z okna

    Položka č.: 249556

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:34

    litografie, 10 x 7,3 cm, sign. PD F. Emler, č. 1/50, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Emler

    (1912-1992)

    Masopust

    Položka č.: 249560

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:36

    litografie, 1979, 6,8 x 3,8 cm, sign. DU F. Emler, DU pf 79, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Emler

    (1912-1992)

    Chalupy v Německém v zimě

    Položka č.: 249561

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:38

    litografie, pohlednice, 6,6 x 12,5 cm, značeno LD F. Emler, pohlednice použitá, popsána textem, známka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Pták

    Položka č.: 249583

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:40

    litografie, 12 x 8,4 cm, sign. DU J. Vodrážka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hugo Theodor Rašín

    (1904-?)

    Portrét ženy

    Položka č.: 250448

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:42

    pastel, papír, 46 x 33 cm, sign. PD H. Tredon, na zadní straně razítko: Hugo Tredor-Rašín akad. Malíř P II Trojická 12, mírně pokrčený a polámaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook