Karel Benetka
Tichý dům
No.: 262620Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:20
sítotisk, 80. léta, 19,5 x 29 cm, sign. PD Benetka, č. 11/12, vzadu popsáno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Karel Benetka
Hele, sněhurko, až budeš příště šlapat chodník, tak dávej pozor, kam šlapeš!
No.: 261075Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:18
tuš, akvarel, papír, 15 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Benetka
No.: 261074Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:16
tuš, akvarel, papír, 13,2 x 18 cm, sign. LU Benetka, zezadu razítko s číslováním, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Benetka
Ale Alfonsi, přestaň, vždyť takhle kdekdoi uvidí moji tajenku
No.: 261073Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:14
tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,9 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Jiří Pařík
(1930-1999)
Maják
No.: 261066Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:12
Current price: 70 CZK (3 €)
Jiří Pařík
(1930-1999)
Dva lazaři a důstojník
No.: 261065Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:10
Current price: 300 CZK (13 €)
8 x pohlednice z Rakouska ( Salzburg, Heiligenblut, Gossausee, Kaprun)
No.: 260928Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:08
8 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
7 x pohlednice z Vysokých Tater
No.: 260926Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:06
Current price: 120 CZK (5 €)
Jindřich Štreit
Jindřich Štreit (s věnováním a podpisem)
No.: 260919Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:04
Current price: 600 CZK (25 €)
Zřícenina v lesích
No.: 259165Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:02
Current price: 50 CZK (3 €)
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Stromy
No.: 259148Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 18:00
tužka, papír, 28,7 x 23,2 cm, PD monogr. L S, lehce zašpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association o…
Current price: 150 CZK (7 €)
Ladislav Horáček
Vodní hladina
No.: 259144Auction price: 130 CZK (6 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:58
pastel, papír, 27 x 50 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 130 CZK (6 €)
Věštba nad Prahou
No.: 258399Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:56
Current price: 500 CZK (21 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Náměstí v Uherském Hradišti
No.: 257900Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:54
Current price: 80 CZK (4 €)
Johann Conrad Susemihl
(1767-1847)
Volavka červená (samice)
No.: 257418Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:52
Current price: 350 CZK (15 €)
Palermo
No.: 257406Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:50
Current price: 70 CZK (3 €)
V Neudert
Náš dům v asanaci
No.: 257374Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:48
Current price: 300 CZK (13 €)
Kamil Lhoták
Sbírky českého umění dvacátého století
No.: 257359Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:46
Current price: 400 CZK (17 €)
Joska Skalník
Joska Skalník
No.: 257342Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:44
Current price: 400 CZK (17 €)
Oldřich Kulhánek
Týden pro duševní zdraví
No.: 257341Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:42
Current price: 100 CZK (5 €)
Martin Němec
Poslední mutace optimismu - komiks
No.: 257340Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:40
tisk, plakát, 1992, formát A3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Werich
(1905-1980)
Jan Werich a Jiří Suchý
No.: 257337Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:38
tisk, plakát, 1980, formát A2 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
František Zikmund
(1893-1955)
Kartička s krátkou zprávou a podpisem
No.: 257301Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:36
inkoust, papír, 1943, korespondence, adresováno p. Pošovi, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Vilma Vrbová
(1905-1993)
No.: 257300Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:34
inkoust, papír, 1942, korespondence, adresováno Janu Pošovi, přiložena obálka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Karel Benetka
No.: 256191Auction price: 450 CZK (19 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:32
tuš, papír, 13,5 x 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 450 CZK (19 €)
Jaroslav Válek
Anděl
No.: 256173Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:30
reliéfní grafika, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA
Current price: 800 CZK (34 €)
Jaroslav Válek
Der Engel
No.: 256172Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:28
Current price: 750 CZK (32 €)
František Matoušek
(1967)
Massif de LĚsterel
No.: 256165Auction price: 550 CZK (23 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:26
serigrafie, 2014, 45 x 65 cm, sign. PD Matoušek 2014, č. 36/77, vzadu věnování autora, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 550 CZK (23 €)
Jana Reinerová
Minaret
No.: 254968Auction price: 3.200 CZK (134 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:24
lithography, 32 x 37 cm, signed lower/middle Jana Reinerová, no. 19/68, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Josef Sudek
(1896-1976)
Adolf Schneeberg, fotografie
No.: 254295Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2024 17:22
Current price: 90 CZK (4 €)