U rybníka
No.: 258638Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 03. 12. 2024 18:31
akvatinta, 48 x 58 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Dáma s růžemi
No.: 281810Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 05. 12. 2024 18:10
olej, plátno, 1898, 40,5 x 28 cm, sign. PD azbukou, rám, malba krakerovaná, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Chrám sv. Mikuláše na Malé straně
No.: 268925Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 05. 12. 2024 18:28
tisk, pastel, zlatá barva, 56 x 40 cm, monogr. PD JK, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)