Čapek
Pražské Jezulátko
Položka č.: 124649Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:36
litografie, 1993, 18,1 x 12,2 cm, sign. PD Čapek 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)