Jan Halla
(1926-1988)
Pampeliška s motýlem
No.: 277162Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:30
litografie, 25,5 x 16 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta (vyskleno), č. 15/90, kolem grafiky zažloutlý rámeček, místy na papíru drobné žluté tečky, u horního okraje papíru nalepeny na dvou místech hnědé papírové pásky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Jan Halla
(1926-1988)
Báseň o slunci
No.: 268076Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 01. 2024 21:18
litografie, 27,3 x 21,6 cm, sign. PD Halla , pasparta, č. 32/100, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Leknín
No.: 277127Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 18:57
litografie, 1973, 38 x 44,5 cm, sign. PD Jan Halla 73, pasparta, č. 63/80, v horní části pasparty pár drobných skvrnek, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 450 CZK (19 €)
Jan Halla
(1926-1988)
No.: 275879Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:24
litografie, 18 x 12 cm, sign. DU Halla, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Jan Halla
(1926-1988)
Rybník
No.: 277004Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2023 18:33
litografie, 1961, 8,7 x 19,5 cm, sign. PD Halla 61, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Jan Halla
(1926-1988)
Tvář, Motýl
No.: 273975Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 04. 2023 15:45
2x litografie, 18 x 11; 13 x 8 cm, sign. PD Halla, č. 4/98
Current price: 200 CZK (9 €)