Gustav Maran
(1886-1983)
Stará Praha - Dvorek na Ovocném trhu č. 5
Položka č.: 257758Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:43
lept, 19,6 x 18,8 cm, sign. PD Maran, bývalá část univerzity, zažloutlý papír, v levé části na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Gustav Maran
(1886-1983)
Pražský hrad
Položka č.: 211117Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:44
lept, 19,5 x 29,5 cm, značeno PD S. G. Maran, pokrčený papír, pasparta nalepena na papíře, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)