Xénia Hoffmeisterová
Děvče s kapesníčkem
No.: 268850Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 08. 10. 2024 18:08
litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)