Jana Truksová

  • Jana Truksová

    Mostecká ulice v Praze

    No.: 261266

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 16. 07. 2024 18:47

    litografie, 19 x 13 cm

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jana Truksová

    Přístaviště

    No.: 226947

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 16. 07. 2024 18:48

    litografie, 1979, 21,8 x 37,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1979, 69/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)