Alena Laufrová
Dívka s flétnou
Položka č.: 193652Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:19
litografie, 1980, 19 x 14 cm, sign. PD A. Laufrová 80, XI.75, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)