Jiří Rejžek

(1914-1986)

  • Jiří Rejžek

    (1914-1986)

    Na Dubovci

    Položka č.: 267377

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:32

    litografie, 1965, 14,2 x 21,4 cm, sign. PD Jiří Rejžek 1965, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Lidického na VŠAPS ČVUT v Praze, soukromý žák V. Polívky, M. Boháče a V. Nowaka

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jiří Rejžek

    (1914-1986)

    Hradní brána

    Položka č.: 267378

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:34

    litografie, 1965, 14 x 21,3 cm, sign. PD Jiří Rejžek 1965, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Lidického na VŠAPS ČVUT v Praze, soukromý žák V. Polívky, M. Boháče a V. Nowaka

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)