Jiří Rejžek
(1914-1986)
Na Dubovci
Položka č.: 267377Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:32
litografie, 1965, 14,2 x 21,4 cm, sign. PD Jiří Rejžek 1965, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Lidického na VŠAPS ČVUT v Praze, soukromý žák V. Polívky, M. Boháče a V. Nowaka
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Jiří Rejžek
(1914-1986)
Hradní brána
Položka č.: 267378Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 21. 11. 2024 14:34
litografie, 1965, 14 x 21,3 cm, sign. PD Jiří Rejžek 1965, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Lidického na VŠAPS ČVUT v Praze, soukromý žák V. Polívky, M. Boháče a V. Nowaka
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)