Milena Dvořáková
(1944-1992)žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové; malířka, grafička; věnovala se grafice, zejména litografiím a ex libris; navrhovala obálky knih pro nakladatelství Československý spisovatel; z olejů např. Hommage a Antonio Vivaldi z roku 1979 (soukromá sbírka, Holandsko), Půlakt z roku 1980 (soukromá sbírka, Švýcarsko) a Marek, Matouš, Lukáš (1973) (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1998, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Zrcadlení měsíce
Položka č.: 257819Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:04
litografie, 17 x 21,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 35/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Fontána Alhambra v Grenadě
Položka č.: 257712Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:05
litografie, 21,2 x 15,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Jaroslav Hutka
Položka č.: 257830Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:06
linoryt, 22,3 x 18,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)