Michal Landa
No.: 207995Auction price: 220 CZK (10 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 14:16
litografie, 18,5 x 14,5 cm, sign. DU M. Landa, rám, č. 43/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 220 CZK (10 €)