František Jiroudek

(1914-1991)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Krajina u Jizery

    Položka č.: 259224

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:06

    akvarel, papír, 1943, 22 x 30 cm, sign. PD F. Jiroudek 43, rám, LD popsáno autorem, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)