Zdeněk Mézl
Muž s knírem
Položka č.: 283381Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:12
dřevoryt, 7,5 x 4,5 cm, sign. DU Zd. Mézl, Exlibris Ing. J. Háček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Zdeněk Mézl
Položka č.: 283380Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:13
dřevoryt, 6,6 x 4,5 cm, sign. DU Zd. Mézl, Exlibris Ing. J. Háček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Zdeněk Mézl
Lustr
Položka č.: 283379Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:14
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Mézl
Loď
Položka č.: 283378Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:15
dřevoryt, 8 x 8 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Mézl
Vavřín
Položka č.: 283375Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:16
dřevoryt, 9,5 x 8,5 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zdeněk Mézl
Liberté
Položka č.: 283374Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:17
dřevoryt, 1986, 17 x 9, 1 cm, sign. PD Zd. Mézl, pozvánka Turf klub SSM setkání se Zdeňkem Mézlem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Mézl
Tři bohyně
Položka č.: 283373Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:18
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Mézl
Chyceni v síti
Položka č.: 283372Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:19
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zdeněk Mézl
Zátiší s brašnou
Položka č.: 283371Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:20
dřevoryt, 10,5 x 8,7 cm, sign. DU Zd. Mézl, Exlibris Dr. Vladimír Tichý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Mézl
Hippokratův luk
Položka č.: 283370Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:21
dřevoryt, 5,5 x 4 cm, sign. DU Zd. Mézl, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Zdeněk Mézl
Strom života
Položka č.: 283369Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:22
dřevoryt, 17,7 x 21,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, č. 15/120, lehce pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zdeněk Mézl
O lásce a proměnách - mořská panna
Položka č.: 283368Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:23
dřevoryt, 22 x 8,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris Prostějov 1995, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Zdeněk Mézl
Anděl
Položka č.: 283367Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:24
litografie, 12,5 x 13 cm, sign. DU Zd. Mézl, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zdeněk Mézl
Položka č.: 283366Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:25
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Mézl
Jinoch
Položka č.: 283377Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:26
dřevoryt, 9 x 5,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zdeněk Mézl
Familia Kaizl Ex Kriminalibus
Položka č.: 283376Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:27
dřevoryt, 12 x 6,7 cm, sign. LD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zdeněk Mézl
Královna
Položka č.: 283365Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:28
dřevoryt, 7 x 4 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Zdeněk Mézl
Námořník
Položka č.: 283364Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 02. 12. 2024 18:29
dřevoryt, 11,4 x 3,7 cm, sign. DU Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)