Přemysl Pitřík
Postava ve městě
Položka č.: 261922Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:19
olej, plátno, 1987, 68 x 72 cm, sign. PD Přemysl Pitřík 87, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně, žák prof. F. Jiroudka a J. Karmazína na AVU v Praze, člen SVUT Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)