Jan Konůpek
Jan Konůpek
Městské zákoutí
Položka č.: 281255Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2024 17:20
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jan Konůpek
Exlibris
Položka č.: 281014Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2024 17:00
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jan Konůpek
Boj
Položka č.: 281125Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:23
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Jan Konůpek
Autoportrét
Položka č.: 281126Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:22
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Konůpek
Hrad Kašperk
Položka č.: 281015Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:50
lept, 1918, 23 x 20 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Jan Konůpek
Nepenthes
Položka č.: 277678Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 15:29
suchá jehla, akvatinta, 1927, 24,3 x 35,2 cm, sign. PD Konůpek 27, LD Nepenthes, lehce zašlý papír; na několika místech papír natržený a pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, čle…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jan Konůpek
Karel Jaromír Erben: Kytice
Položka č.: 276616Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 17:35
bibliofilie, 5x dřevoryt J. Konůpek, vydala Průmyslová škola grafická, Praha 1953, 37 s., brož., volné listy v papírovém přebalu, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spol…
Jan Konůpek
Octave Uzanne: Bibliotekář Van der Boëcken
Položka č.: 276566Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 16:45
bibliofilie, kolor. zinkografie a podpis v tiráži J. Konůpek, vydal J. Duchan, Praha 1939, Ex. 36/80, 33 s., polokožená vazba se zl. ořízkou, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu
Jan Konůpek
B. Jelínek: Na hrobích
Položka č.: 276091Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:53
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Konůpek
Ex libris Dr Jan Bartoš
Položka č.: 218382Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 18:16
zinkografie, 1938, 11,9 x 8,5 cm, LD značeno KPK 38, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Jan Konůpek
Malíř
Položka č.: 267727Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 19:53
lept, 9,5 x 7 cm, sign. PD Konůpek, rám, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Konůpek
Husovo kázání
Položka č.: 237946Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:16
dřevoryt, 1915, 25 x 17,7 cm, papírová pasparta, vydáno jako příloha Veraikonu, 1915, okraje papíru ztmavlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzaklad…
Aktuální cena: 270 CZK (12 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu