Dana Zámečníková
No.: 282191Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 03. 07. 2024 15:44
litografie, pastel, 16,5 x 23,5 cm, sign. DU Zámečníková, č. 76/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Svoboda
Current price: 500 CZK (21 €)