Arnošt Hofbauer
(1869-1944)
Středomořské pobřeží
Položka č.: 267725Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:07
litografie, 35,2 x 41,7 cm, sign. PD A Hofbauer, na zadní straně značeno razítkem Doc. Dr. Karel Wachsman, ohlý pravý dolní roh, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, M. Pirnera a F. Ženíška na AVU a VŠUP v Praze, zakládající člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)