František Bílek
(1872-1941)
Ve tvůrčí chvíli
Položka č.: 277557Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 16:48
dřevoryt, 14 x 10 cm, rám, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
František Bílek
(1872-1941)
Jaké to dílo
Položka č.: 277556Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 16:47
dřevoryt, 13,5 x 9,5 cm, rám, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
František Bílek
(1872-1941)
Skryté dějiny
Položka č.: 268582Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 11:47
litografie, 1920, 62 x 46 cm, značeno LD v tisku F.B. 1920, Klubu přátel umění v prostějově r. 1923 František Bílek, tisk Neotypie Unie, měřen celý papír, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na …
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
František Bílek
(1872-1941)
V něm byla trním korunována
Položka č.: 268583Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 11:45
dřevoryt, 1941, 50,7 x 35,3 cm, sign. PD F. Bílek, č. 64/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu