Jaroslav Chudomel
(1929-2016)
Krocení koně
Položka č.: 211865Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:07
litografie, 1976, 13,3 x 19 cm, sign. PD J. Chudomel 76, 117/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)