Faltus
Lokomotiva
Položka č.: 244111Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:00
olej, dřevotříska, 44 x 58,5 cm, sign. PD Faltus, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)