Milada Marešová

(1901-1987)

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Orientální mudrc

    Položka č.: 282439

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:06

    litografie, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Milada Marešová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Kecal

    Položka č.: 282440

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 18:08

    litografie, 15.5 x 9 cm, sign. PD Milada Marešová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)