Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Číše
Položka č.: 253108Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:09
lept, 16,9 x 12,8 cm, sign. PD L. J. Kašpar, 47/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Periferie
Položka č.: 225100Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:10
litografie, 1957, 18,5 x 25,5 cm, sign. PD L. J. Kašpar 1957, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Podnos
Položka č.: 220317Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 16. 12. 2024 14:22
ocelorytina, 16,6 x 8,7 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)