Vladimír Jandejsek
Vyšehrad II.
Položka č.: 268322Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:14
litografie, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Jan, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Jandejsek
Vyšehrad I.
Položka č.: 268321Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:15
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Vladimír Jandejsek
Trojice
Položka č.: 268320Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:16
litografie, 1978, 9,6 x 15,9 cm, sign. PD Jan 1978, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)