Dagmar Berková
(1922-2002)
Korunovaná husa
Položka č.: 278829Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2024 14:22
litografie, 1971, 20 x 8,5 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Dagmar Berková
(1922-2002)
Dáma z Ascontu
Položka č.: 278830Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2024 14:28
litografie, 1972, 26,4 x 17,4 cm, sign. DU Dagmar Berková 72, č. 65/100, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Dagmar Berková
(1922-2002)
Položka č.: 278886Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:48
suchá jehla, 1945, 14 x 15,8 cm, sign. PD Dagmar Berková 45, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Dagmar Berková
(1922-2002)
Odlet vzducholodí
Položka č.: 270047Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2023 18:04
litografie, 1970, 17 x 6 cm, sign. LD Dagmar Berková 70, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)