Karla Ryvolová
Dáma v klobouku
No.: 238147Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 20:00
litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of C. Bouda, K. Lidicky
Current price: 70 CZK (3 €)