Aleš Kublák
Tichá duše
No.: 282524Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 15:34
olej, akryl, plátno, 2023, 40 x 40 cm, monogr. PD AK 23, popsáno a signováno vzadu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Aleš Kublák
Vybledlé dštění
No.: 282525Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 15:36
olej, plátno, 2022, 40 x 40 cm, monogr. PD AK 22, popsáno a signováno vzadu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)