Aleš Kublák

  • Aleš Kublák

    Tichá duše

    No.: 282524

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 15:34

    olej, akryl, plátno, 2023, 40 x 40 cm, monogr. PD AK 23, popsáno a signováno vzadu, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Aleš Kublák

    Vybledlé dštění

    No.: 282525

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 15:36

    olej, plátno, 2022, 40 x 40 cm, monogr. PD AK 22, popsáno a signováno vzadu, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)