Aleš Kublák
Tichá duše
Položka č.: 282524Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:34
olej, akryl, plátno, 2023, 40 x 40 cm, monogr. PD AK 23, popsáno a signováno vzadu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Aleš Kublák
Vybledlé dštění
Položka č.: 282525Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:36
olej, plátno, 2022, 40 x 40 cm, monogr. PD AK 22, popsáno a signováno vzadu, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)