Karel Müller
(1899-1977)
V sadu
Položka č.: 278908Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:24
lept, 32 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Karel Müller
(1899-1977)
Pardubické motivy
Položka č.: 280754Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 16:24
litografie, 27,2 x 18,8 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Müller
(1899-1977)
Pasáček
Položka č.: 280759Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 16:30
litografie, 13,6 x 11,6 cm, sign. PD na kameni Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Müller
(1899-1977)
Povoz
Položka č.: 280770Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 16:44
litografie, 22,3 x 15,2 cm, PD značeno na kameni M., Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)