Viktor Vorlíček

(1909-1976)

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Průhled Hroznovou ulicí k Černé věži, České Budějovice

    No.: 229768

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 05. 12. 2024 18:38

    lept, 23,6 x 18,3 cm, sign. PD Vorlíček, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Vstup do kláštera dominikánů v Českých Budějovicích

    No.: 229767

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 05. 12. 2024 18:39

    lept, 23,5 x 18,1 cm, sign. PD Vorlíček, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Kostel sv. Jana Křtitele a Prokopa

    No.: 229766

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 05. 12. 2024 18:40

    lept, 23 x 18 cm, sign. PD Vorlíček, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Pohled na České Budějovice od západu

    No.: 229764

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 05. 12. 2024 18:41

    lept, 23,3 x 18,8 cm, sign. PD Vorlíček, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Viktor Vorlíček

    (1909-1976)

    Kostel Nejsvětější Trojice u Trhových Svinů

    No.: 229760

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 05. 12. 2024 18:42

    lept, 1941, 18,8 x 24,8 cm, sign. PD Vorlíček, značeno PD v desce V. Vorlíček 41, v levém dolním rohu značeno razítkem dp, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)