Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Průhled Hroznovou ulicí k Černé věži, České Budějovice
No.: 229768Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 05. 12. 2024 18:38
lept, 23,6 x 18,3 cm, sign. PD Vorlíček, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Vstup do kláštera dominikánů v Českých Budějovicích
No.: 229767Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 05. 12. 2024 18:39
lept, 23,5 x 18,1 cm, sign. PD Vorlíček, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Kostel sv. Jana Křtitele a Prokopa
No.: 229766Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 05. 12. 2024 18:40
lept, 23 x 18 cm, sign. PD Vorlíček, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Pohled na České Budějovice od západu
No.: 229764Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 05. 12. 2024 18:41
lept, 23,3 x 18,8 cm, sign. PD Vorlíček, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Kostel Nejsvětější Trojice u Trhových Svinů
No.: 229760Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 05. 12. 2024 18:42
lept, 1941, 18,8 x 24,8 cm, sign. PD Vorlíček, značeno PD v desce V. Vorlíček 41, v levém dolním rohu značeno razítkem dp, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)