Šindler?
(1938-2022)
Horská krajina
Položka č.: 282829Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:36
olej, plátno, 41 x 54 cm, sign. LD Šindler (?), rám, neurčený autor, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)