J. Šmíd
Snopy
Položka č.: 282506Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:53
olej, karton, 31 x 59 cm, sign. PD J. Šmíd, rám, místy popraskaný olej, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)