Vobr
Šeřík
No.: 282485Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 12. 08. 2024 18:40
akvarel, karton, 1958, 41 x 55,5 cm, sign. PD Vobr 58, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Šeřík
Current price: 300 CZK (13 €)