Jaroslav Uiberlay

(1921-1991)

  • Jaroslav Uiberlay

    (1921-1991)

    Dva kopce

    No.: 282176

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 03. 07. 2024 15:14

    litografie, 1981, 15,3 x 11 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1981, č. 15/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)