Jaroslav Uiberlay
(1921-1991)
Dva kopce
No.: 282176Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 30. 07. 2024 14:32
litografie, 1981, 15,3 x 11 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1981, č. 15/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)