Naďa Rappensbergerová
Dievčina IV.
Položka č.: 280724Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 16:18
litografie, 1986, 19 x 12 cm, sign. PD N. Rappensbergerová 1986, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Naďa Rappensbergerová
Dívka se svící
Položka č.: 282408Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:26
litografie, 7,2 x 10 cm, sign. PD NRappensbergerová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)