B. K. Chodský

  • B. K. Chodský

    Podzimní alej

    Položka č.: 282457

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:19

    olej, plátno, 1921, 72 x 93 cm, sign. LD B. K. Chodský 1921, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)