O. Bogdančikov
Rybáři
No.: 282733Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 08. 10. 2024 18:38
akryl, plátno, 1992, 45,5 x 35,5 cm, sign. LD azbukou O. Bogdančikov, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)