Karel Solařík

(1915-2007)

  • Karel Solařík

    (1915-2007)

    Stařenka

    No.: 277877

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 16. 07. 2024 18:44

    litografie, 28,5 x 23 cm, sign. PD K. Solařík, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)