Birgít Fonager
Dívka s květy
No.: 281797Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 07. 10. 2024 18:02
olej, plátno, 40,5 x 30 cm, sign. PD B. Fonager, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)