Eva Eliášová
Reklamní plakát značky Braun
No.: 276199Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:11
tempera, akvarel, fix, papír, 1962, 84 x 56,5 cm, sign. DU Eva Eliášová, rám, tahy fixem mírně vybledlé, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)