V. Neckář
Letní louka
Položka č.: 267976Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:50
akvarel, papír, 1957, 31 x 43 cm, sign. PD V. Neckář 57, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)