Petr Zlamal
bez názvu
No.: 283396Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 05. 01. 2025 17:12
olej, křída na plátně, 2021, 81 x 100 cm, sign. PD
Current price: 9.000 CZK (375 €)
bez názvu