Veronika Jelenová
Burleska – soubor exlibris
No.: 283386Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 05. 01. 2025 17:02
soubor 11 ks, různé rozměry v obálce, barevné litografie (tisk z kamene), 2020–2021, v orig. obálce 10,5 x 17,5 cm, sign. PD
Current price: 1.000 CZK (42 €)