Jaroslav Melichárek
(1910-1985)
Hyacint
No.: 282048Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 07. 10. 2024 18:08
olej, karton, 1943, 38 x 26,5 cm, sign. PD Melichárek 43 a na zadní straně, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)