Jan B. Melichar

(1908-1994)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Předjaří

    Položka č.: 280966

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:54

    litografie, 26 x 48,5 cm, sign. PD Jan B. Melichar, rám, č. 13/160, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)