Viktor Stretti
Zimní Praha
No.: 262449Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 03. 12. 2024 18:46
litografie, 1952, 30,8 x 38,7 cm, monogr. PD V.S., značeno LD na kameni Viktor Stretti 52, zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids