Ludmila Melková - Ondrušová

(1897-1955)

  • Ludmila Melková - Ondrušová

    (1897-1955)

    Položka č.: 263444

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2024 18:22

    akvarel, běloba, papír, 30 x 42,5 cm, sign. PD L. Melková, Ludmila Melková–Ondrušová (22. dubna 1897 Opava – 1955 Praha) byla slezská malířka. Studovala Uměleckoprůmyslovou školu v Praze, potom Akademii výtvarných umění u profesora Vratislava Nechleby. S manželem podnikla studijní cesty do Francie, …

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)