Karel Mařenec
Kytice růží
Položka č.: 262262Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:29
akvarel, tuš, papír, 28,3 x 21,7 cm, sign. PD K. Mařenec, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)