B Česal
Luční kvítí ve váze
No.: 281212Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:07
olej, plátno, 37,5 x 56,5 cm, sign. PD B. Česal, rám, na několika místech v malbě drobná poškození, rám mírně otlučený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)