Bohumil Čadek
(1898-?)
Podzimní krajina
No.: 279025Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 14:40
olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu poškození, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)